TREKNINGSLISTE

PREMIER VINNERE
   
REINSKORT I LESJA - KALV Stein Heggen, Oslo Østre
Lodalen - Lesja fjellstyre  
Kontaktperson: Odd Sverre Håkenstad  
Mobil: 996 14 130  
   
REINSKORT I VÅGÅ - KALV Bjørnar Osnes, Syvde
Kontaktperson: Ole Magnar Øvsteng  
Mobil: 975 80 505  
   
BÅLPANNE Kristian Halsen, Skjelstadmark
Lesja Innskjøpslag  
Kontaktperson: Odd Sverre Håkenstad  
Mobil: 996 14 130  
   
FELTVESKE Kristin Husum, Leikanger
SKYTTERLINKEN Pål Dalhaug  
Har stand på Fjøssystemercupen på Ringebu 23., 24., 25. og 26. juli.  
   
SKYTTERHANSKE Eskil Grøterud, Sigdal
SKYTTERLINKEN Pål Dalhaug  
Har stand på Fjøssystemercupen på Ringebu 23., 24., 25. og 26. juli.  

PENGEPREMIER

EKSTRAPREMIERING        
           
REKRUTT          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 BREDE SVELSTAD LESJA 1379 kr  1 000  
2 SNORRE SVERKMO JULNES NAMDALSEID OG LYNGEN 1376 kr     500  
3 INGRID HUSUM LEIKANGER 1371 kr     300  
           
ELDRE REKRUTT        
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 ERLEND HAUGSTULEN DOVRE OG DOVRESKOG 1400 kr  1 000  
2 MADELEN MJØSUND LÅNKE 1399 kr     500  
3 OLAV RUDLAND RINGEBU OG FÅVANG 1397 kr     300  
           
JUNIOR          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 GAUTE GRØTERUD SIGDAL 1396 kr  1 000  
2 ISAK GURRIK NØTTERØ 1394 kr     500  
3 TOBIAS RAAEN SKJELSTADMARK 1393 kr     300  
           
ELDRE JUNIOR        
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 JENNY R LUND BLAKER 1384 kr  1 000  
2 SANDER HARILSTAD LISMARKEN 1379 kr     500  
3 NORA MIDTGARD JONDALEN 1371 kr     300  
           
NYBEGYNNER VOKSEN        
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 JANE HANSEN HILDRESTRAND HILDRE OG BRATTVÅG 968 kr  1 000  
2 HJØRDIS HALSEN SKJELSTADMARK 959 kr     500  
3 ANNE ARNESEN SIGDAL 955 kr     300  
           
KLASSE 1          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 KNUT ROMSÅS BREDEN OTTA 977 kr  1 000  
2 STINE BEATHE TEIGEN LOM OG SKJÅK 976 kr     500  
3 SISSEL AASEN WANGEN VINSTRA 968 kr     300  
           
KLASSE 2          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 RUNE NYBORG HOLM EIDSVOLL VERK 1367 kr  1 000  
2 ODDGEIR KILEN FORTUN 1364 kr     500  
3 STIG ÅGE TEIGEN LOM OG SKJÅK 1332 kr     300  
           
KLASSE 3          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 BJØRN ATLE BRENDJORD LESJA 1308 kr  1 000  
2 NILS HESTHAG DOVRE OG DOVRESKOG 1284 kr     500  
3 LARS SØRHAGE KNIPENBORG 1274 kr     300  
           
KLASSE 4          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 ANDERS WARLO TOTLAND NES OG BROMMA 1366 kr  1 000  
2 JENNY STENE HAGA 1356 kr     500  
3 KRISTIAN FRØYSADAL HAUGE SUNNYLVEN 1354 kr     300  
           
KLASSE 5          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 DANIEL SØRLI HØLAND/BJØRKELANGEN 1392 kr  4 000 Totalvinner
2 SIMON KOLSTAD CLAUSSEN HØLAND/BJØRKELANGEN 1387 kr     500  
3 RASMUS LØBERG FLÅ (UTTRØNDELAG) 1383 kr     300  
           
V55          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 ODDVAR STAXRUD TINGELSTADD 1384 kr  1 000  
2 STEIN HEGGEN OSLO ØSTRE 1378 kr     500  
3 SVEN TORE TRÅSETH LISMARKEN 1377 kr     300  
           
V65          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 ERLING GRØTERUD SIGDAL 1391 kr  1 000  
2 ARNE ROGNE ØYSTRE SLIDRE 1388 kr     500  
3 PER HELGE LANGSETH LÅNKE 1386 kr     300  
           
V73          
NR NAVN SKYTTERLAG TOTAL    
1 ODD KOLSRUD BEGNADALEN 1399 kr  1 000  
2 ERIK SKAUG ÅSHEIM 1398 kr     500  
3 MAGNAR MOLLAND SOGNDAL 1397 kr     300